Bar Cobra

Jsme zdejší, už pár let. Makáme pro čtvrť a ta se nám za to odměňuje. Vždycky nám vadilo, že na Letné není s úderem půlnoci kam jít. Tak jsme dělali kompromisy. Jezdili do centra, řádili, vraceli se ráno. A pak se objevila Cobra. Zaplivaná nonstop herna kousek od Štrosmajeráku. Smrad, šílený koberce, automaty a dobrý pocity.

Vzali jsme to. Předělali. Umazali pár písmen. Použili hodně černé. Překopali náš vlastní svět. Tak, jak to máme rádi, když je všude kolem najednou moc jistot. Teď na tom děláme. Bez životních mouder, se spoustou fuck-upů i emočních bomb, s novými lidmi a od rána do večera. Baví nás to. A chceme, ať to cítíte stejně.

#HomeOfficeFriendly #PetsWelcome
#NoSmoking #FreeWifi #DjLounge

Menu
 • Jídlo
  Snídaně:
  Sezónní nabídka denně od 8–10.50 h, o víkendech až do 15 h.
  Obědy:
  Polévka a hlavní jídlo 150–160 Kč; velká polévka s pečivem 85 Kč. Každý všední den od 12–15 h.
  Večeře:
  Denně kromě neděle od 18–21.50 h.
  Obědový salát týdne: Salát z černé čočky, sušených rajčat, oliv a sýru feta, focaccia vegetarian 1 7 135 Kčpo 23/7 oběd (vaří Yazan)
út 24/7 oběd (vaří Monika)
st 25/7 oběd (vaří Nikolas)
čt 26/7 oběd (vaří Tomáš)
pá 27/7 oběd (vaří Monika)

Seznam alergenů

1. Obiloviny obsahující lepek (pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut, jejich hybridní odrůdy) 2. Korýši a výrobky z nich 3. Vejce a výrobky z nich 4. Ryby a výrobky z nich 5. Podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich 6. Sójové boby (sója) a výrobky z nich 7. Mléko a výrobky z něj 8. Skořápkové plody (mandle, lískové a vlašské ořechy, kešu, para pekanové ořechy, pistácie, makadamie) 9. Celer a výrobky z něj 10. Hořčice a výrobky z ní 11. Sezamová semena a výrobky z nich 12. Oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l, vyjádřeno jako celkový SO2 13. Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj 14. Měkkýši a výrobky z nich
 • Nápojový lístek

  Změny, to je naše. Náš nápoják proto neustále obohacujeme.
  Nejlepšími průvodci vám budou naši barmani a vaše vlastní zvědavost.

  Nápojový lístek ke stažení (PDF)

 • DJ's Program

  pá 6/7 Pamela
  so 7/7 Ahz

  čt 12/7 Cobra Birthday - Various djs (TBA)
  pá 13/7 Andre Allin
  so 14/7 vn/svnssn

  čt 19/7 Seegeng
  pá 20/7 DUMA
  so 21/7 Nachtigeil

  čt 26/7 denny krygr
  pá 27/7 A-Kollektiv

  Galerie
  Background Image
  Background Image
  Background Image
  Background Image
  Background Image
  Background Image
  Background Image
  Background Image
  Background Image
  Background Image
  Background Image
  Background Image
  Nabídka práce

  Barman/ka & barista/baristka

  Baví tě práce za barem, život a lidi kolem? Pídíme se po lidech, kteří mají rádi práci v partě, rychle se pohybují a učí a se zákazníkem jsou během pár minut skoro kámoši. Zkušenosti oceníme, ale nejsou podmínkou. Nemusíte žonglovat shakerem jako Tom Cruise, stačí když budete mít rozhled a do práce se naplno ponoříte. A budete ji milovat. Stejně jako my, i když to někdy v noci může být slušnej Saigon.

  Hledáme nadšeného kuchaře s praxí na part-time i na full-time

  Vaříme všechno, od českých knedlíků po asijské úlety. Máme plně vybavenou profesionální kuchyni a skvělou pomocnou sílu k ruce. Infuzujeme, fermentujeme, máme sous-vide a další. Necháváme ale volnou ruku nápadům, Menu tvoříme kolektivně a inspirujeme se navzájem. Máme sezónní snídaňové a večeřové menu a proměnlivou obědovou nabídku. Vaříme od rána až do noci v dvousměnném provozu. Jsme mladý a malý kolektiv, spojuje nás především vášeň pro naši práci.

  Poznáváte se? Pište na matej@barcobra.cz.

  Rezervace a kontakt
  Otevírací doba

  V týdnu   8.00 - 2.00
  Sobota   10.00 - 2.00
  Neděle   10.00 - 0.00

  Milady Horákové 8, Praha 7

  Rezervace

  Žádosti o rezervace vyřizujeme pouze v pracovních dnech od 10.00 do 17.00. Rezervace stolu na časy po 20. hodině u nás bohužel není možná.

  Rezervace: +420 778 470 515, rezervace@barcobra.cz
  Provozní kontakt: matej@barcobra.cz